JarStol Vitrína Kora 3 Farebné prevedenie: A
Nábytok Kora vás určite zaujme svojím vyhotovením a originálnymi farbami. Na dvierkach má jemné frézovanie, ktoré je charakteristické pre klasický štýl... Celý popis
Popis
Nábytok Kora vás určite zaujme svojím vyhotovením a originálnymi farbami. Na dvierkach má jemné frézovanie, ktoré je charakteristické pre klasický štýl nábytku. Tento systém v sebe spája kvalitu, funkčnosť a atraktívny štýl. Originálny dizajn, zaujímavé farby, z ktorých si môžete vybrať a kovové úchyty, sú ako stvorené pre zákazníkov, ktorí sa chystajú zariadiť obývaciu izbu alebo jedáleň v jedinečnom štýle.
Dlhú životnosť nábytku vám zaručí kvalitná MDF doska s hrúbkou až 16 mm, ktorá dodáva nábytku masívny vzhľad, ABS hrany a kvalitné kovanie. Nábytok zdobia vrchné a spodné lišty, ktoré sú z masívu o hrúbke 65 mm.
Vybrať si môžete z troch farebných prevedení:
A - dub Craft biely / lišty dub Craft zlatý
Vitrína Kora je 4-dverová a policová.
Montážny návod:
Nábytok je dodávaný v demonte.
Parametre
| Farebné prevedenie | A |
|---|---|
| Dĺžka | 87 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 192 cm |
| Materiál | ABS hrany, MDF, masív |
| Farebné prevedenie | jaseň svetlý, jaseň tmavý, dub Craft - biely / zlatý |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |