JarStol Vitrína Indianapolis I-3 Farebné prevedenie: B
Kolekcia nábytku Indianapolis vám dáva skvelú príležitosť zariadiť všetky izby vo vašej domácnosti.... Celý popis
Popis
Kolekcia nábytku Indianapolis vám dáva skvelú príležitosť zariadiť všetky izby vo vašej domácnosti. Nábytok Indianapolis môže obohatiť jedáleň, obývaciu izbu, spálňu a aj iné miestnosti. Veľkou výhodou je viac farebných prevedení, ktoré sú k dispozícii. Môžete si vybrať medzi tmavým jaseňom, ktorý dáva nábytku exkluzívny vzhľad, svetlým jaseňom pre viac prirodzených farieb a módnou bielou. Kvalitnú výrobu si určite všimnete na hrúbke korpusov a doplnkoch v podobe dosky z masívneho dreva s jasnou štruktúrou, ktorá dáva nábytku pozoruhodný efekt. Dôležitým dekoratívnym prvkom sú kovové masívne rukoväte. Výrobca sa tiež postaral o životnosť rohov, ktoré sú dyhované a majú ABS hrany. K nábytku si môžete dokúpiť LED osvetlenie, ktoré dodá šmrnc celkovému vzhľadu.
Dlhú životnosť nábytku vám zaručí korpus s hrúbkou až 48 mm, laminát s hrúbkou 16 mm, ABS hrany a kvalitné kovanie.
Vybrať si môžete z troch farebných prevedení:
- A: jaseň tmavý
- B: jaseň svetlý
- C: craft biely
Vitrína Indianapolis I-3 je 4-dverová.
Montážny návod:
Nábytok je dodávaný v demonte.
Parametre
| Farebné prevedenie | B |
|---|---|
| Dĺžka | 96 cm |
| Šírka | 42 cm |
| Výška | 192 cm |
| Materiál | lamino 18 mm, MDF, ABS hrany, kovové úchytky |
| Farebné prevedenie | craft biely, jaseň tmavý, jaseň svetlý |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |