JarStol Skriňa Kora K-2 Farba: dub Craft biely / dub Craft zlatý
188.00 €
Do obchodu
Skriňa Kora K-2 Excelentný sektorový nábytok KORA je navrhnutý v provensálskom štýle so zakomponovanými prvkami masívneho dreva, ktoré sa nachádzajú na... Celý popis
Popis
Skriňa Kora K-2
Excelentný sektorový nábytok KORA je navrhnutý v provensálskom štýle so zakomponovanými prvkami masívneho dreva, ktoré sa nachádzajú na spodných a vrchných častiach všetkých prvkov kolekcie. Nábytok KORA je určený pre zariadenie obývacích izieb či jedální. Vysokú kvalitu a dlhú životnosť nábytku zabezpečuje použitý materiál s ABS hranami s korpusom hrubým až 16 mm. Jedinečnosť systému KORA dodáva farebné prevedenie dub biely v kombinácií s prevedením dub zlatý alebo jaseň svetlý. Nápaditá skriňa KORA K - 2 z krásneho sektorového nábytku, vhodná pre všetkých milovníkov provensálskeho štýlu je jedno - dverová. KORA K-2 má policu a tyč na zavesenie oblečenia.
Materiál: MDF 16 mm / ABS hrany / drevo 65 mm
Farebné prevedenie:
- dub biely / dub zlatý
Rozmery: (ŠxHxV) 46,5 x 57 x 192
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | dub Craft biely / dub Craft zlatý |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 192 cm |
| Šírka | 47 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Police | Nie |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 40 cm - 50 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |