JarStol Skriňa Indianapolis I-2 | craft biely
Skriňa Indianapolis I-2 | craft biely INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného... Celý popis
Popis
Skriňa Indianapolis I-2 | craft biely
INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva s výraznou reliéfovou kresbou a efektným LED osvetlením. Systém INDIANA POLIS je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální a spálne.Nábytok INDIANA POLIS ponúka vysokú kvalitu a dlhú životnosť nakoľko je vyrobený z DTD laminovaná s korpusom hrubým až 48 mm. Kolekcia INDIANA POLIS je charakteristická hranatými kovovými úchytkami. Vyrobená je až v troch jedinečných farebných prevedeniach, ktoré Vám vnesú do interiéru harmóniu a štýl. Elegantná skriňa INDIANA POLIS I-2 v nádhernom farebnom prevedení craft biela s nadčasovým dizajnom, vhodná do každého interéru. Skriňa INDIANA POLIS I-2 je priestranná, jedno - dverová so zásuvkou a tyčou na zavesenie oblečenia.
Parametre
| Materiál | Laminát |
|---|---|
| Výška | 192 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 56 cm |
| Police | Nie |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |