JarStol Rohová skriňa Indianapolis I-14 | craft biely
Rohová skriňa Indianapolis I-14 INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového... Celý popis
Popis
Rohová skriňa Indianapolis I-14
INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva s výraznou reliéfovou kresbou a efektným LED osvetlením. Systém INDIANA POLIS je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální a spálne. Nábytok INDIANA POLIS ponúka vysokú kvalitu a dlhú životnosť nakoľko je vyrobený z DTD laminovaná s korpusom hrubým až 48 mm. Kolekcia INDIANA POLIS je charakteristická hranatými kovovými úchytkami. Vyrobená je až v troch jedinečných farebných prevedeniach, ktoré Vám vnesú do interiéru harmóniu a štýl. Elegantná šatníková skriňa rohová INDIANA POLIS I-14 v nádhernom farebnom prevedení craft biela s nadčasovým dizajnom, vhodná do každého interiéru. Šatníková skriňa rohová INDIANA POLIS I-14 je priestranná, dvoj- dverová s policami a tyčou na zavesenie oblečenia.
Parametre
| Materiál | Laminát |
|---|---|
| Šírka | 106 cm |
| Výška | 192 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rohové |