JarStol Kombinovaná skriňa INDIANAPOLIS I-18 Farba: jaseň svetlý
484.00 €
Do obchodu
Kombinovaná skriňa Indianapolis I-18 INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového... Celý popis
Popis
Kombinovaná skriňa Indianapolis I-18
INDIANA POLIS je luxusná sektorová kolekcia nábytku vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva s výraznou reliéfovou kresbou a efektným LED osvetlením. Systém INDIANA POLIS je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální a spálne. Nábytok INDIANA POLIS ponúka vysokú kvalitu a dlhú životnosť nakoľko je vyrobený z DTD laminovaná s korpusom hrubým až 48 mm. Kolekcia INDIANA POLIS je charakteristická hranatými kovovými úchytkami. Vyrobená je až v troch jedinečných farebných prevedeniach, ktoré Vám vnesú do interiéru harmóniu a štýl.
Elegantná kombinovaná skriňa INDIANA POLIS I-18 v nádhernom farebnom prevedení s nadčasovým dizajnom, vhodná do každého interiéru. Kombinovaná skriňa INDIANA POLIS I-18 je priestranná, viac - dverová s policami, zásuvkami a tyčou na zavesenie oblečenia.
Materiál: DTD laminovaná
Farebné prevedenia:
- craft biely
- jaseň svetlý
- jaseň tmavý
Rozmery: (ŠxHxV) 187 x 58 x 214 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | jaseň svetlý |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 214 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka | 187 cm |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Viacdverové |
| Tvar | Rovné |