Halmar Vitrína ASHEN W-1
235.00 €
Do obchodu
Vitrína ASHEN W-1 , je vyrobená v nadčasovej farebnej kombinácii sivej a čiernej. Kolekcia nábytku je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú... Celý popis
Popis
Vitrína ASHEN W-1
, je vyrobená v nadčasovej farebnej kombinácii sivej a čiernej. Kolekcia nábytku je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú trvanlivosť. Vitrína W-1 ponúka jedny dvierka so sklom a zaujímavým rýhovaním, za ktorými sú praktické police. Celkový šmrnc vitríne dodávajú výnimočné kovové nožičky. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska, MDF, kovové nožičky
Rozmery:
- ŠxVxH 50 x 180 x 42 cm
- Hmotnosť: 41 kg
Farebné prevedenie: popolavá / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 180 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Hĺbka | 42 cm |
| Miestnosť | Obývačka |