HALMAR Verdi jedálenská stolička biela / sivá
175.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička VERDI je vyrobená z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x52x90 cm. Pre... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička VERDI je vyrobená z masívneho bukového dreva v neutrálnom bielom prevedení. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 43x52x90 cm. Pre pohodlnejšie sedenie je sedák čalúnený látkou sivej farby. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku Verdi je vhodné…
Parametre
| ŠÍRKA | 43 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.174 m3 |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 52 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Verdi |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |