HALMAR Tutti jedálenská stolička biela / dub medový
57.00 €
Do obchodu
O tom, že v jednoduchosti je krása svedčí stolička TUTTI. Jej jemné, čisté a romantické línie dostanú každého. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x56x90 cm. Výška... Celý popis
Popis
O tom, že v jednoduchosti je krása svedčí stolička TUTTI. Jej jemné, čisté a romantické línie dostanú každého. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x56x90 cm. Výška sedu je 45 cm. Je vyrobená z masívneho bukového dreva v kombinácii s preglejkou a prírodnou dyhou. Čalúnená je príjemnou a kvalitou látkou.…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 44 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.163 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tutti |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub medový |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | preglejovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / dyhovaná preglejka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| DRUH PREGLEJOVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná preglejka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / dub medový |
| MATERIÁL | masívne drevo / dyhovaná preglejka |
| DRUH MASÍVU | buk |