HALMAR Toledo 3 jedálenská stolička čierna / tmavomodrá
145.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička TOLEDO 3 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva v čiernom prevedení. Sedadlo je... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička TOLEDO 3 sa hodí do moderne zariadenej domácnosti. Nohy sú vyrobené z masívneho bukového dreva v čiernom prevedení. Sedadlo je čalúnené krásnou, tmavomodrou poťahovou látkou, s dokonalým ozdobným prešívaním. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť.…
Parametre
| HĹBKA | 56 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1926 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Toledo 3 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / tmavomodrá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne bukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / tmavomodrá |
| MATERIÁL | látka / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |