HALMAR Teksas kancelárske kreslo s podrúčkami čierna
305.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo TEKSAS je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej kancelárie alebo pracovne. Prednosťou... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo TEKSAS je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú je vhodné umiestniť do moderne zariadenej kancelárie alebo pracovne. Prednosťou kresla je mechanizmus Tilt, ktorý vám pri práci zaručí komfort najvyššej kvality. Mechanizmus Tilt umožňuje výškové nastavenie stoličky,…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.174 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 112 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 122 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 51 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 25 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Teksas |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 112 - 122 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 50 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 48 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 57 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 47 - 57 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 102 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža / PVC / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| VÝHODY PRODUKTU | funkcia otáčania, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Tilt |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | koža / PVC / kov |