HALMAR Sylwek 1 jedálenská stolička dub sonoma / hnedá
88.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička SYLWEK 1 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Sedák a operadlo sú čalúnené hnedou poťahovou látkou Inari... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička SYLWEK 1 je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Sedák a operadlo sú čalúnené hnedou poťahovou látkou Inari 23. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej jedálne alebo…
Parametre
| HĹBKA | 41 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 43 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.145 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sylwek 1 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | dub sonoma / hnedá |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |