HALMAR ST-8 botník prírodná
40.00 €
Do obchodu
Drevený botník ST-8 je vyrobený z masívneho dreva prírodnej farby. Obsahuje 4 odkladacie plochy na uloženie vašich topánok. Botník je vhodné umiestniť do... Celý popis
Popis
Drevený botník ST-8 je vyrobený z masívneho dreva prírodnej farby. Obsahuje 4 odkladacie plochy na uloženie vašich topánok. Botník je vhodné umiestniť do moderne zariadenej predsiene. Rozmery botníka sú (ŠxHxV): 53x26x65 cm. Maximálna nosnosť každej police je 10 kg.
Parametre
| HĹBKA | 26 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 2.5 kg |
| VÝŠKA | 65 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 5 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.018 m3 |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | ST-8 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 10 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | masívne drevo |