HALMAR Sorbus jedálenská stolička grafit / sivá
155.00 €
Do obchodu
Skvelým oživením a praktickým spoločníkom do kuchyne je stolička SORBUS. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x57x95 cm. Výška sedu je 47 cm. Je vyrobená z... Celý popis
Popis
Skvelým oživením a praktickým spoločníkom do kuchyne je stolička SORBUS. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 44x57x95 cm. Výška sedu je 47 cm. Je vyrobená z masívneho bukového dreva a čalúnená príjemnou a kvalitou látkou. Farebné prevedenie stoličky je grafit v kombinácii so sivou látkou (Granada 2725).…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 57 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.159 m3 |
| VÝŠKA | 95 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sorbus |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 44 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 43 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | grafit / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Granada 2725 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | grafit / sivá |
| MATERIÁL | látka / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |