HALMAR Snap obývacia stena dub lefkas / čierna
200.00 €
Do obchodu
Obývacia stena SNAP je vyrobená v prevedení nádhernej farebnej kombinácie dub lefkas s čiernou, elegantnou matnou. Je to tradičná obývacia stena, ale s... Celý popis
Popis
Obývacia stena SNAP je vyrobená v prevedení nádhernej farebnej kombinácie dub lefkas s čiernou, elegantnou matnou. Je to tradičná obývacia stena, ale s nadčasovým dizajnom, ktorá bude dokonale pasovať do každej klasickej alebo modernej domácnosti. Skladá sa zo skrinky pod televízor, závesnej…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 180 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0978 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 52 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 51 kg |
| HĹBKA | 39 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Snap |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / polypropylén / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub lefkas / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / polypropylén / sklo |