HALMAR Rois jedálenská stolička sivá / dub medový
141.00 €
Do obchodu
Elegantnú jedálenskú stoličku ROIS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho bukového dreva vo farbe dub... Celý popis
Popis
Elegantnú jedálenskú stoličku ROIS je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho bukového dreva vo farbe dub medový. Sedák a operadlo sú čalúnené poťahovou látkou sivej farby. Ak vám nevyhovuje farba, môžete si ju vybrať aj v inom farebnom prevedení.…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 94 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.192 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rois |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / dub medový |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne bukové drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / dub medový |
| MATERIÁL | masívne bukové drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |