HALMAR Random KM-1 trojdverová komoda dub wotan / čierna
255.00 €
Do obchodu
Trojdverová komoda Random KM-1 je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie alebo obývacej izby. Je vyrobená z aglomerovaného... Celý popis
Popis
Trojdverová komoda Random KM-1 je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej kancelárie alebo obývacej izby. Je vyrobená z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF, čo zaručuje jej dlhú životnosť a odolnosť voči poškodeniu. Hlavnou farebnou kombináciou je dub wotan a čierna, čo…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 47 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1131 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 46 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Random KM-1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / polypropylén |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET POLIČIEK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| POČET SKRINIEK | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub wotan / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / polypropylén |