HALMAR Quad kancelárske kreslo s podrúčkami čierna
263.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo QUAD je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú využijete pri každodennej práci za počítačom. Prednosťou kresla je kvalitný hojdací... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo QUAD je otočná a výškovo nastaviteľná stolička, ktorú využijete pri každodennej práci za počítačom. Prednosťou kresla je kvalitný hojdací mechanizmus MultiBlock s nastavením sklonu sedadla a operadla. MultiBlock je zafixovateľný v piatich polohách s nastaviteľnou silou prítlaku…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.234 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA 2 | 132 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24.2 kg |
| VÝŠKA | 124 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Quad |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 124 - 132 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 51 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 50 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 55 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 47 - 55 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 150 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / perforovaná ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné, hojdacie, nastaviteľná výška sedenia |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | mechanizmus Multiblock, tvarované sedadlo |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / perforovaná ekokoža / kov |