HALMAR Pietro kancelárske kreslo s podrúčkami sivá / čierna
141.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo s podrúčkami Pietro v sivej a čiernej farbe je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. Toto kreslo je vyrobené z kvalitného... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo s podrúčkami Pietro v sivej a čiernej farbe je ideálnym doplnkom do každej moderného interiéru. Toto kreslo je vyrobené z kvalitného materiálu, konkrétne látky, ktorá je odolná a ľahko sa udržuje - stačí ju utierať namokro. Kreslo má tmavú farbu, čo mu dodáva elegantný…
Parametre
| ŠÍRKA | 63 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1568 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA 2 | 123 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 113 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 14 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Pietro |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 113 - 123 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 56 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 46 - 56 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | mechanizmus TILT |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| KOLIESKA | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka |