HALMAR Norbert jedálenská stolička béžová / krémová / dub sonoma
68.00 €
Do obchodu
Elegantnú jedálenskú stoličku NORBERT je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub... Celý popis
Popis
Elegantnú jedálenskú stoličku NORBERT je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Konštrukcia je vyrobená z masívneho bukového dreva v prevedení dub sonoma. Sedák a vysoké operadlo sú čalúnené ekokožou vo farebnom prevedení béžová / krémová. Ak vám nevyhovuje farba, môžete si ju vybrať aj…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.184 m3 |
| VÝŠKA | 99 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Norbert |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 47 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | béžová / krémová / dub sonoma |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / masívne bukové drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | béžová / krémová / dub sonoma |
| MATERIÁL | ekokoža / masívne bukové drevo |
| DRUH MASÍVU | buk |