HALMAR Nest KM1 trojdverová komoda dub lefkas / čierna
202.00 €
Do obchodu
V duchu jednoduchého dizajnu a čistých línií k Vám prichádza trojdverová komoda NEST KM1. Prírodný štýl komody sa dokonale prelína s industriálnym štýlom,... Celý popis
Popis
V duchu jednoduchého dizajnu a čistých línií k Vám prichádza trojdverová komoda NEST KM1. Prírodný štýl komody sa dokonale prelína s industriálnym štýlom, vďaka jej čiernym nohám. Vyrobená je z nábytkovej dyhovanej dosky a polypropylénu. Farebné prevedenie dub lefkas / čierna perfektne vynikne…
Parametre
| VÝŠKA | 100 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 53 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 52 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.11 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nest KM1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / polypropylén |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| DRUH PLASTU | PP (polypropylén) |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | dub lefkas / čierna |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / polypropylén |