HALMAR Murano KM-2 zásuvková komoda čierna / dub artisan
341.00 €
Do obchodu
Zásuvková komoda Murano KM-2 v čiernej a dub artisan farbe je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej rozmery sú 80 cm na... Celý popis
Popis
Zásuvková komoda Murano KM-2 v čiernej a dub artisan farbe je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej rozmery sú 80 cm na šírku, 86 cm na výšku a 40 cm na hĺbku. Komoda je vyrobená z aglomerovaného materiálu - dyhovanej MDF a dyhovanej DTD, doplnené…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 35 kg |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 34.5 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0757 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Murano KM-2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / dub artisan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | čierna / dub artisan |
| MATERIÁL | dyhovaná MDF / dyhovaná DTD / práškovaná oceľ |