HALMAR Mobius KOM3S komoda prírodný orech / alpská biela
235.00 €
Do obchodu
Komoda MOBIUS KOM3S je skvelým riešením nie len do detskej či študentskej izby, ale aj do obývačky, spálne alebo kancelárie. Vďaka jej rozmerom (ŠxHxV):... Celý popis
Popis
Komoda MOBIUS KOM3S je skvelým riešením nie len do detskej či študentskej izby, ale aj do obývačky, spálne alebo kancelárie. Vďaka jej rozmerom (ŠxHxV): 78x41x83 cm bude šetriť miesto v priestore a zároveň bude skvelým praktickým pomocníkom, na odloženie vecí, ktoré chcete, aby neboli na očiach.…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ INTERNÝ | 1 ks |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 19.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0509 m3 |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mobius KOM3S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | prírodný orech / alpská biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | prírodný orech / alpská biela |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD |