HALMAR Mezo KM-4 komoda kombinácia farieb
292.00 €
Do obchodu
Komodu MEZO KM-4 možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mezo. Obsahuje 5 zásuviek, 1 otvorený priestor a 2 skrinky s dvierkami. Materiál... Celý popis
Popis
Komodu MEZO KM-4 možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mezo. Obsahuje 5 zásuviek, 1 otvorený priestor a 2 skrinky s dvierkami. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo viacerých farbách. Komoda stojí na čiernych kovových nožičkách vyrobených z práškovanej ocele. Nábytok Mezo…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 52 kg |
| VÝŠKA | 140 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.118 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mezo KM-4 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | kombinácia farieb |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 5 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VERTIKÁLNE UMIESTNENIE | dole |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | kombinácia farieb |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |