HALMAR Mezo KM-2 komoda kombinácia farieb
172.00 €
Do obchodu
Komoda MEZO KM-2 je šesťzásuvková komoda, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mezo. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo... Celý popis
Popis
Komoda MEZO KM-2 je šesťzásuvková komoda, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mezo. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo viacerých farbách. Komoda stojí na čiernych kovových nožičkách vyrobených z práškovanej ocele. Nábytok Mezo poteší milovníkov moderných…
Parametre
| VÝŠKA | 85 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.049 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 29 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mezo KM-2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | kombinácia farieb |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| DRUH KOVU | oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | áno |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 6 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| UMIESTNENIE | na podlahu |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VERTIKÁLNE UMIESTNENIE | dole |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | kombinácia farieb |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / práškovaná oceľ |