HALMAR Konrad jedálenská stolička biela / sivá
111.00 €
Do obchodu
Drevená jedálenská stolička KONRAD je vyrobená z masívneho bukového dreva v nežnom bielom farebnom prevedení. Sedák je čalúnený sivou poťahovou látkou Inari... Celý popis
Popis
Drevená jedálenská stolička KONRAD je vyrobená z masívneho bukového dreva v nežnom bielom farebnom prevedení. Sedák je čalúnený sivou poťahovou látkou Inari 91. Použité kvalitné materiály zaisťujú stabilitu a dlhú životnosť. Stoličku je vhodné umiestniť do klasicky zariadenej jedálne alebo kuchyne.…
Parametre
| HĹBKA | 57 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.159 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Konrad |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 46 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 42 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Inari 91 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masívne drevo / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | buk |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | masívne drevo / látka |
| DRUH MASÍVU | buk |