HALMAR Kerry Bis jedálenská stolička wenge / tmavohnedá
76.00 €
Do obchodu
Elegantná jedálenská stolička KERRY BIS je čalúnená tmavohnedou ekokožou. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva vo farbe wenge. Stoličku je vhodné umiestniť do... Celý popis
Popis
Elegantná jedálenská stolička KERRY BIS je čalúnená tmavohnedou ekokožou. Nohy sú vyrobené z masívneho dreva vo farbe wenge. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Ak vám nevyhovuje farba, môžete si ju vybrať aj v inom farebnom prevedení. Rozmery stoličky sú …
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.25 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.062 m3 |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Kerry Bis |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | wenge / tmavohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | wenge / tmavohnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / masívne drevo |