HALMAR K85 jedálenská stolička cappuccino / chróm
88.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K85 je čalúnená ekokožou vo farbe cappuccino, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Vysoké operadlo zaisťuje maximálny... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K85 je čalúnená ekokožou vo farbe cappuccino, pričom na výber je aj v iných farebných vyhotoveniach. Vysoké operadlo zaisťuje maximálny komfort pri stolovaní. Stoličku je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele.…
Parametre
| VÝŠKA | 100 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 56 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.046 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K85 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | cappuccino / chróm |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | cappuccino / chróm |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |