HALMAR K70 jedálenská stolička svetlohnedá
46.00 €
Do obchodu
Jedálenskú stoličku K70 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele sivej farby. Sedák a... Celý popis
Popis
Jedálenskú stoličku K70 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Konštrukcia je vyrobená z práškovanej ocele sivej farby. Sedák a opierka sú čalúnené svetlohnedou ekokožou, ktorá vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči oderu. Stolička má vysoké operadlo, ktoré zaisťuje…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.024 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.375 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K70 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 40 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 39 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlohnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlohnedá |
| MATERIÁL | ekokoža / práškovaná oceľ |