HALMAR K455 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
99.00 €
Do obchodu
Dokonalý dizajn a jedinečný štýl jedálenskej stoličky K455 si zamilujete na prvý pohľad. Už samotný dizajn stoličky naznačuje jej maximálnu pohodlnosť a... Celý popis
Popis
Dokonalý dizajn a jedinečný štýl jedálenskej stoličky K455 si zamilujete na prvý pohľad. Už samotný dizajn stoličky naznačuje jej maximálnu pohodlnosť a komfort pri sedení, o ktorom sa presvedčíte ihneď, ako sa na ňu posadíte. Čalúnená je mäkkou, na dotyk príjemnou, zamatovou látkou, v nadčasovom…
Parametre
| HĹBKA | 57 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 51 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1045 m3 |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K455 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |