HALMAR K454 jedálenská stolička sivá / čierna
185.00 €
Do obchodu
Dizajn jedálenskej stoličky K454 je založený na jej krásne tvarovanom operadle a na zaujímavej konštrukcii, ktorá prevzdušňuje celý dizajn. Zamatové čalúnenie... Celý popis
Popis
Dizajn jedálenskej stoličky K454 je založený na jej krásne tvarovanom operadle a na zaujímavej konštrukcii, ktorá prevzdušňuje celý dizajn. Zamatové čalúnenie sedacej a operadlovej časti zabezpečí dokonalé pohodlie a komfort pri sedení. Konštrukcia je vyrobená z práškovo lakovanej ocele, ktorá je…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 46 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 9.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1786 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K454 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |