HALMAR K453 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
59.00 €
Do obchodu
Pri jedálenskej stoličke K453 je už na prvý pohľad jasné, že Vám poskytne dokonalé pohodlie a komfort pri sedení. Dokonalou ju tvorí jej zaujímavo tvarovaná... Celý popis
Popis
Pri jedálenskej stoličke K453 je už na prvý pohľad jasné, že Vám poskytne dokonalé pohodlie a komfort pri sedení. Dokonalou ju tvorí jej zaujímavo tvarovaná sedacia časť s operadlom a nápadité prešívanie. Odetá je do príjemnej, zamatovej látky, v nadčasovom prevedení tmavozelená. Jej vysoké štíhle…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.3 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 53 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 86 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3097 m3 |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.1 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K453 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |