HALMAR K450 jedálenská stolička sivá / čierna
76.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K450 sa svojim neobyčajným dizajnom a elegantným prešívaním operadla a sedadla bude vynímať v každej modernej kuchyni alebo jedálni. Je... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K450 sa svojim neobyčajným dizajnom a elegantným prešívaním operadla a sedadla bude vynímať v každej modernej kuchyni alebo jedálni. Je čalúnená kvalitnou, na dotyk jemnou, zamatovou látkou v nadčasovom prevedení sivá. Stabilitu zabezpečujú štíhle nožičky vyrobené z práškovo…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.23 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 44 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.4 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K450 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |