HALMAR K448 jedálenská stolička modrá / svetlosivá / čierna
127.00 €
Do obchodu
Splňte si svoj sen o dokonalej kuchyni alebo jedálni s jedálenskou stoličkou K448. Jedinečný tvar a dokonalý dizajn založený na prešívaní chrbtovej opierky z... Celý popis
Popis
Splňte si svoj sen o dokonalej kuchyni alebo jedálni s jedálenskou stoličkou K448. Jedinečný tvar a dokonalý dizajn založený na prešívaní chrbtovej opierky z vonkajšej aj vnútornej strany, si Vás omotá okolo prsta. Stabilitu stoličky zabezpečujú vysoké štíhle nožičky vyrobené z ocele s práškovým…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 95 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.142 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K448 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá / svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá / svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / ekokoža / práškovaná oceľ |