HALMAR K446 jedálenská stolička sivá / čierna
99.00 €
Do obchodu
Elegantný dizajn jedálenskej stoličky K446 sa zakladá na mierne zaoblenom operadle, ktoré Vám poskytne dokonalé opretie. Sympatie navýši zvislé prešívanie... Celý popis
Popis
Elegantný dizajn jedálenskej stoličky K446 sa zakladá na mierne zaoblenom operadle, ktoré Vám poskytne dokonalé opretie. Sympatie navýši zvislé prešívanie zadnej strany operadla. Celá je odetá do mäkkej, na dotyk príjemne zamatovej látky sivej farby. Podnož stoličky je vyrobená z práškovo lakovanej…
Parametre
| HĹBKA | 55 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 51 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4317 m3 |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K446 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |