HALMAR K444 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
81.00 €
Do obchodu
Štýlová jedálenská stolička K444 je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk v krásnej tmavozelenej farbe. Stojí na modernej podnoži,... Celý popis
Popis
Štýlová jedálenská stolička K444 je čalúnená zamatovou látkou, ktorá je mäkká a príjemná na dotyk v krásnej tmavozelenej farbe. Stojí na modernej podnoži, ktorá je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom čiernej farby. Vysoká opierka chrbta poskytne pohodlné sedenie a jej zaujímavé prešívanie…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0495 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K444 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |