HALMAR K443 jedálenská stolička granátová / čierna
100.00 €
Do obchodu
Krásnym dizajnovým doplnkom a praktickou pomocníčkou sa u Vás doma stane jedálenská stolička K443. Čalúnená je kvalitnou, na dotyk príjemnou, zamatovou látkou... Celý popis
Popis
Krásnym dizajnovým doplnkom a praktickou pomocníčkou sa u Vás doma stane jedálenská stolička K443. Čalúnená je kvalitnou, na dotyk príjemnou, zamatovou látkou v dokonalom prevedení granátová. Jej štíhle nožičky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele, ktorá je odolná voči poškriabaniu, čiernej farby…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4147 m3 |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K443 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |