HALMAR K442 jedálenská stolička sivá / čierna
131.00 €
Do obchodu
Veľmi vkusným kúskom vo Vašej kuchyni či jedálni sa stane jedálenská stolička K442. Stolička je zaujímavá hlavne svojim vzhľadom, vďaka ktorému sa radí medzi... Celý popis
Popis
Veľmi vkusným kúskom vo Vašej kuchyni či jedálni sa stane jedálenská stolička K442. Stolička je zaujímavá hlavne svojim vzhľadom, vďaka ktorému sa radí medzi ozajstné dizajnérske skvosty a dodá domácnosti eleganciu a luxus. Zaujímavá podnož v tvare "U" je vyrobená z práškovo lakovanej ocele čiernej…
Parametre
| ŠÍRKA | 46 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.106 m3 |
| VÝŠKA | 102 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 10.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 10.3 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K442 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 51 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |