HALMAR K441 jedálenská stolička tmavosivá / chróm
137.00 €
Do obchodu
Veľmi vkusným kúskom vo Vašej kuchyni či jedálni sa stane jedálenská stolička K441. Stolička je zaujímavá hlavne svojim vzhľadom, vďaka ktorému sa radí medzi... Celý popis
Popis
Veľmi vkusným kúskom vo Vašej kuchyni či jedálni sa stane jedálenská stolička K441. Stolička je zaujímavá hlavne svojim vzhľadom, vďaka ktorému sa radí medzi ozajstné dizajnérske skvosty a dodá domácnosti eleganciu a luxus. Zaujímavá podnož v tvare "U" je vyrobená z chrómovej ocele vo farbe chróm.…
Parametre
| VÝŠKA | 92 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1931 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 12.5 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 12.3 kg |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K441 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / chróm |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |