HALMAR K438 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
65.00 €
Do obchodu
Moderný dizajn s nádychom luxusu k Vám so sebou prináša jedálenská stolička K438. Je čalúnená kvalitnou, na dotyk príjemnou, zamatovou látkou v krásnom,... Celý popis
Popis
Moderný dizajn s nádychom luxusu k Vám so sebou prináša jedálenská stolička K438. Je čalúnená kvalitnou, na dotyk príjemnou, zamatovou látkou v krásnom, tmavozelenom prevedení. Stabilitu zaisťujú štyri nožičky, vyrobené z práškovo lakovanej ocele čiernej farby, ktoré sú v spodnej časti ozvláštnené…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 4.9 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0584 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K438 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |