HALMAR K432 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
96.00 €
Do obchodu
Neuveriteľne pohodlná jedálenská stolička K432 sa bude krásne vynímať vo Vašej kuchyni či jedálni. Zabudnite na všetky starosti a vychutnávajte si čas... Celý popis
Popis
Neuveriteľne pohodlná jedálenská stolička K432 sa bude krásne vynímať vo Vašej kuchyni či jedálni. Zabudnite na všetky starosti a vychutnávajte si čas strávený s rodinou, pri dobrom jedle v spoločnosti tohto jedinečného kúsku. Na jej čalúnenie je použitá mäkká, zamatová látka v nadčasovom…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4359 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 85 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.5 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.8 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K432 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 49 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |