HALMAR K431 jedálenská stolička svetlosivá / čierna
125.00 €
Do obchodu
Elegantná jedálenská stolička K431 s dizajnovou podnožou sa bude vynímať v každej či už moderne alebo klasicky zariadenej jedálni a kuchyni. Svoje uplatnenie... Celý popis
Popis
Elegantná jedálenská stolička K431 s dizajnovou podnožou sa bude vynímať v každej či už moderne alebo klasicky zariadenej jedálni a kuchyni. Svoje uplatnenie však nájde aj v pracovni, kancelárii či v spálni, ako stolička k toaletnému stolíku. Čalúnená je jemnou látkou v svetlosivom prevedení a jej…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3031 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K431 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | svetlosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | svetlosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |