HALMAR K430 jedálenské kreslo tmavozelená / čierna
100.00 €
Do obchodu
Ak si potrpíte na kvalitu, pohodlie a luxus ste na správnom mieste. Jedálenské kreslo K430 si zamilujete na prvý pohľad a nebudete chcieť z neho vstať. Jemná... Celý popis
Popis
Ak si potrpíte na kvalitu, pohodlie a luxus ste na správnom mieste. Jedálenské kreslo K430 si zamilujete na prvý pohľad a nebudete chcieť z neho vstať. Jemná zamatová, tmavozelená látka čalúni jeho masívne operadlo a sedadlo, ktoré je postavené na štyroch štíhlych nožičkách vyrobených z ocele…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.103 m3 |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 3.8 kg |
| VÝŠKA | 77 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K430 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |