HALMAR K426 jedálenská stolička čierna
92.00 €
Do obchodu
Skutočne vzdušným a moderným dizajnom pôsobí jedálenská stolička K426. Konštrukcia stoličky je vyrobená z práškovo lakovanej ocele čiernej farby, ktorú krásne... Celý popis
Popis
Skutočne vzdušným a moderným dizajnom pôsobí jedálenská stolička K426. Konštrukcia stoličky je vyrobená z práškovo lakovanej ocele čiernej farby, ktorú krásne dopĺňa čalúnený sedák a operadlo takisto v čiernej farbe. Na sympatickosti jej pridáva nadčasové prešívanie operadla. Rozmery stoličky sú …
Parametre
| ŠÍRKA | 57 cm |
|---|---|
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.3 kg |
| VÝŠKA | 79 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.14 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K426 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |