HALMAR K417 jedálenská stolička granátová (Velvet) / čierna
46.00 €
Do obchodu
Nebojte sa ukázať Váš cit pre detail a vycibrený vkus s jedálenskou stoličkou K417. Pretvorte Vašu kuchyňu či jedáleň na reprezentatívne a harmonické miesto... Celý popis
Popis
Nebojte sa ukázať Váš cit pre detail a vycibrený vkus s jedálenskou stoličkou K417. Pretvorte Vašu kuchyňu či jedáleň na reprezentatívne a harmonické miesto domova. K417 je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom čiernej farby, z ktorej sú nohy stola a sedacia časť je čalúnená jemnou, zamatovou…
Parametre
| ŠÍRKA | 44 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 56 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.2 kg |
| VÝŠKA | 87 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.1 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.048 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K417 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | granátová (Velvet) / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | granátová (Velvet) / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |