HALMAR K416 jedálenská stolička tmavosivá (Velvet) / chróm
59.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička K416 je nezameniteľnou súčasťou každej moderne či klasicky zariadenej jedálne či kuchyne. Pôsobí luxusným dojmom a bude oživením a... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička K416 je nezameniteľnou súčasťou každej moderne či klasicky zariadenej jedálne či kuchyne. Pôsobí luxusným dojmom a bude oživením a spestrením domova. Je vyrobená z ocele s práškovým nástrekom, vo farbe chróm a sedacia časť je čalúnená zamatovou, na dotyk príjemnou látkou…
Parametre
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 101 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 54 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.041 m3 |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.5 kg |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K416 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá (Velvet) / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá (Velvet) / chróm |
| MATERIÁL | látka / chrómovaná oceľ |