HALMAR K409 jedálenská stolička sivá / čierna
106.00 €
Do obchodu
Veľmi moderná, pohodlná dizajnová jedálenská stolička K409 sa bude hodiť do klasickej aj moderne zariadenej domácnosti. Sedadlo aj operadlo sú čalúnené... Celý popis
Popis
Veľmi moderná, pohodlná dizajnová jedálenská stolička K409 sa bude hodiť do klasickej aj moderne zariadenej domácnosti. Sedadlo aj operadlo sú čalúnené kvalitnou látkou sivej farby. Zaujímavé nohy stoličky sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele čiernej farby. Otvor v operadlovej časti ju robí ešte…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 52 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 7.8 kg |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.124 m3 |
| VÝŠKA | 84 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K409 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |