HALMAR K404 jedálenská stolička tmavozelená / čierna
70.70 €
Do obchodu
S jedálenskou stoličkou K404 si užijú maximálne pohodlie a komfort aj tí najnáročnejší zákazníci. Stolička oplýva moderným dizajnom a vysokým pohodlím.... Celý popis
Popis
S jedálenskou stoličkou K404 si užijú maximálne pohodlie a komfort aj tí najnáročnejší zákazníci. Stolička oplýva moderným dizajnom a vysokým pohodlím. Materiál použitý na jej výrobu je oceľ s práškovým nástrekom, ktorá je odolná voči poškodeniu a príjemná látka v tmavozelenom prevedení. Farebné…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.109 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 52 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 6.6 kg |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 6.3 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 58 cm |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K404 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavozelená / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |