HALMAR K402 jedálenská stolička sivá / čierna
64.00 €
Do obchodu
S jedálenskou stoličkou K402 si užijú maximálne pohodlie a komfort aj tí najnáročnejší zákazníci. Stolička sa pýši moderným dizajnom a dokonalým pohodlím.... Celý popis
Popis
S jedálenskou stoličkou K402 si užijú maximálne pohodlie a komfort aj tí najnáročnejší zákazníci. Stolička sa pýši moderným dizajnom a dokonalým pohodlím. Kvalitný materiál použitý na jej výrobu je oceľ s práškovým nástrekom, ktorá je odolná voči poškodeniu a príjemná látka v sivom prevedení.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 5.6 kg |
|---|---|
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 5.4 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
| VÝŠKA | 86 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.06 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K402 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 120 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | sivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |