HALMAR K399 jedálenská stolička tmavosivá / čierna
119.00 €
Do obchodu
Dokonalým spestrením Vašej kuchyne či jedálne bude jedálenská stolička K399. Stabilitu stoličky zabezpečujú oceľové nožičky s práškovým nástrekom v čiernom... Celý popis
Popis
Dokonalým spestrením Vašej kuchyne či jedálne bude jedálenská stolička K399. Stabilitu stoličky zabezpečujú oceľové nožičky s práškovým nástrekom v čiernom prevedení. Časť na sedenie je čalúnená jemnou látkou v prevedení tmavosivá. Ešte zaujímavejšou ju robí prešívanie v tvare kosoštvorcov.…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.8 kg |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.128 m3 |
| ZNAČKA | HALMAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K399 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavosivá / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / práškovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | tmavosivá / čierna |
| MATERIÁL | látka / práškovaná oceľ |